פולירון

קטגורית מיטות חדרי שינה

מיטה מרופדת מיטה מתכווננת חדר שינה מעץ מלא

 

 

 

 

 

 

 

מסגרת

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חדר שינה – לבחור את הטוב והמתאים ביותר

מחפשים מיטה זוגית חדשה ל – חדר שינה שלכם? יש לכם חדר שינה גדול מאד ואתם תוהים איזו מיטה זוגית או אולי מיטה מתכווננת תתאים לו? אם כן, במרכז השינה פולירון יעזרו לכם להתאים את המיטה הנכונה לכל חדר שינה. בין אם זו מיטה זוגית הכוללת מזרן אורטופדי או אולי מיטה זוגית עם מזרן קפיצים, האפשרויות הן רבות ומגוונות, ובזכות המבחר הרחב והאיכותי, ניתן לאתר את הפתרון הטוב והמתאים ביותר!
מיטה זוגית לכל חדר שינה
אם אתם מעוניינים לרענן את חדר השינה שלכם או אולי לרכוש חדר שינה חדש, במרכז השינה פולירון תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים. אנו מציעים לכם מבחר של מיטות בעיצובים שונים המתאימות לכל חדר שינה. אצלנו, בפולירון, תוכלו למצוא מיטה זוגית הכוללת ארגז מצעים, מיטה מרופדת, מיטה זוגית הנחלקת לשניים (= הפרדה יהודית) וכוללת שני מזרונים נפרדים. בארגזי המצעים של המיטות ניתן לאחסן ציוד רב. בנוסף ניתן למצוא גם מיטה מתכווננת, שהינה מיטה מתכווננת זוגית לכל דבר. מיטה מתכווננת ניתן לקבל עם ארגז מצעים ובכל גודל (למזרן בודד או לשני מזרנים בודדים).
למיטות המרופדות של פולירון קיים ארגז מצעים רחב עשוי סנדוויץ איכותי בציפוי פורמייקה עם תמיכות נסתרות, אשר מבטיחות חוזק ואמינות.
ניתן לבחור עבור המיטות המרופדות את ראש המיטה ואת הרגליים מתוך מבחר גדול.
כמו כן ניתן לבחור עבור המיטות המרופדות את הבדים מתוך מגוון רחב של סוגים וצבעים.
אם אתם מעוניינים לרכוש חדר שינה מלא ולא רק מיטה מתכווננת או מיטה זוגית מעץ מלא, במרכז השינה פולירון מעמידים לרשותכם דגמים שונים, מהם תוכלו לבחור. ניתן לשלב חדר שינה עם מיטה זוגית מעץ מלא או מיטה מתכווננת ושידות תואמות לצידן. ניתן לשלב חדר שינה מעץ מלא, המשלב מיטה זוגית, שידות, קומודה ומראה. ניתן גם לשלב משטח מעץ מלא ,מתוך מבחר הדגמים עם אחד ממזרוני פולירון.
הינכם מוזמנים להגיע אלינו, אל מרכז השינה פולירון, ולבחור עבורכם חדר שינה חדש.
חדר שינה עם מיטה זוגית מעץ מלא, מיטה זוגית מרופדת או מיטה מתכווננת זוגית בדיוק כמו שחלמתם עליה…