פולירון

אודות פולירון מזרנים

פולירון מזרנים נחשבים כיום בין המזרנים הפופולאריים ביותר בשוק ומציעים איכות ברמה גבוהה ומחיר משתלם וכדאי.
פולירון מזרנים קיימת בשוק מעל 40 שנה. פולירון מזרנים הפכה בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מחדרי השינה בישראל.
מרכז השינה פולירון פועל במשך שנים רבות אל מול לקוחותיו השונים, ומשלב מקצועיות ואיכות שאין כמותה.
מי שמחפש מזרן אורטופדי, מזרן למיטה זוגית או מזרן למיטת יחיד, ימצא בפולירון מזרנים שפע בלתי רגיל של אפשרויות, הניתנות להתאמה אישית ובהתאם לצורך.

רח' הרב עובדיה יוסף 15 חדרה
שעות הפתיחה:
ימים א-ב, ד-ה 9:30-13:00
16:30-19:30

יום ג 9:30-14:00

יום ו 9:30-13:30

מס' טלפון נוספים: 04-6222371

פקס: 04-6222391

 

מקצועיות, איכות ומגוון של פתרונות
בפולירון מזרנים יודעים איזה מזרן אתם מחפשים. ולכן, מציעים לכם מזרנים מסוגים שונים, לרבות מזרן קפיצים, מזרן ויסקו, מזרן ספוג וגם מזרן לטקס.
פולירון מציעה מזרנים המעניקים תמיכה מלאה לכל אורך עמוד השדרה ועוזרים להתמודד עם בעיות שונות, המקשות על השינה, כמו חוסר שקט, כאבי גב ועוד.
בפולירון מציעים מזרנים המותאמים לכל לקוח ולקוח כדי לאפשר לו למצוא את הפתרון המתאים והנוח לו ביותר, וכמובן בהתאם לצרכיו השונים.
בפולירון מתאימים מזרנים ללקוחות לפי מבנהו האנטומי של הגב ועל פי דרגת הקושי המועדפת על הלקוח.
הצוות המקצועי של מרכז השינה פולירון הוא בעל ניסיון רב בתחום ויש לו ויכולת להתמודד עם בקשותיהם של הלקוחות, המגיעים אל המקום לרכוש מזרנים. הצוות מעמיד לרשותם של הלקוחות מגוון של מזרנים איכותיים, השומרים על צורתם גם לאחר שנים רבות של שימוש. מדובר במזרנים מיוחדים, המאפשרים פריסה נכונה וחלוקה שווה של משקל הגוף הן לאורכו והן לרוחבו של כל מזרן. על כל מזרן שנרכש, מציעה פולירון מזרנים 15 שנות אחריות ומעמידה לרשותם של הלקוחות מחלקת שירות מיוחדת המספקת מענה במידת הצורך.

מוצרים משלימים לרכישה נכונה
בפולירון מזרנים רוצים שתיהנו מרכישה נכונה, ולצד מגוון של מזרנים, מציעים לכם גם מוצרים משלימים: כריות אורטופדיות, ריפודיות למזרן בגדלים שונים, מזרני ביצים, מזרנים לטיולים ולהתעמלות וספות נפתחות.
המוצרים השונים בפולירון מזרנים מתאימים הן ללקוחות פרטיים, הן למוסדות גדולים, הן לגני ילדים, לצימרים, בתי מלון ובעיקר לכל מי שמעוניין באיכות ובנוחות.
למרכז השינה פולירון קיים אולם תצוגה בחדרה בו ניתן למצוא מבחר של מזרנים, ספות נוער, ספות אירוח, מיטות מרופדות, מיטות מתכווננות, חדרי שינה מעץ מלא, מיטות נוער, מיטה יהודית ובסיסי עץ.